ÇOK DAHA FAZLASI MAESTRO OTOMOTİV'DE...

GÖRÜNÜM YENİLEME

DETAYLI TEMİZLİK

2plan’da her araç detaylı iç temizlik uygulamasından geçirilerek teşhir alanına konur.

Detaylı iç temizlik uygulamasında araçlar, anti-bakteriyel kimyasallarla taban halısından tavanına, kapı pandzotlarından plastik aksamına, bagaj halısından stepnesine kadar çok detaylı olarak temizlenir.

Direksiyon, torpido, kokpit, hava ızgaraları, vites konsolu ve tavan kaplaması gibi arabanın iç kısmındaki tüm plastik ve vinil yüzeyler titiz bir şekilde elden geçirilir.

Araçların motor bölümünde ölçümler yapan birçok elektronik sensör vardır. Motor koruma uygulaması ile bu sensörlerin sudan etkilenmeleri ve ani voltaj değişiklikleri önlenerek, elektrik devreleri koruma altına alınmış olur.

Güneş ışığı, yağmur asitleri, tuzlu çamur, kuş pisliği, ağaç reçineleri yıkama sırasında fırça ve sert bez kullanımı vb. dış etkenler zamanla araçların boyasını çizer, soldurup matlaştırır, boya üzerinde tahribat bırakır. 2plan’da satış öncesinde suyla yıkama ile çıkmayan, yüzeye yapışmış kir ve kalıntılar kil ile temizlenerek aracın kaportası boya pastasına hazırlanır. Hazırlanan yüzeyin ihtiyacına uygun pasta, makine ile uygulanır. Pastalanmış yüzey cila ile parlatılarak boyanın kir, pis, çizik ve kalıntılardan arınmış, canlılığı sağlanmış olarak ilk günkü haline getirilmesi işlemi yapılır.

Amacımız, 2plan’a geldiğinizde, satışa konmuş olan aracın sıfır olduğunu düşünmenizi sağlamaktır.

CAM FİLMİ

2plan’da yapılan ve opsiyonel olarak alabileceğiniz Güvenlik Cam Filmleri güneş enerjisini yüksek oranlarda yansıtır. Güneşin zararlı U.V. ışınlarını %99 oranında keser. Böylece klima için harcanan yakıttan tasarruf sağlanır. Ayrıca arabanızda serin ve konforlu bir sürüş sağlar.

Farklı renk tonları sayesinde aracınıza şık bir görünüm kazandırmak için idealdir. Bir kaza anında camların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralama riskini azaltır. 2plan güvencesi ile 5 yıl garantilidir.

KAPUT FİLMİ

2plan’da talep etmeniz durumunda konulan kaput filmi ile önde giden araçlardan gelebilecek küçük taşların kaputa hasar vermesi önlenir. Kaputun en çok hasar görebilen ön kısmına uygulanarak, aracın ikinci elde muhtemel değer kayıplarının önüne geçmiş olursunuz. Tamamen şeffaf ve çok dayanıklı olan bu film boyaya hiçbir zarar vermediği gibi, istenildiğinde iz bırakmadan çıkartılması mümkündür.

Kaput filmi ultraviole ışınlarını geçirmez, altındaki boyanın solmasını engeller, çatlamaya, solmaya ve sararmaya karşı çok dayanıklıdır. 2 yıl garantilidir. 2plan güvencesi ile alacağınız bu hizmet yepyeni bir ikinci el deneyimini hissetmenizi sağlar.

BOYA KORUMA

Güneş ışığı, yağmur asitleri, tuzlu çamur vb. dış etkenler zamanla araçların boyasını soldurup matlaştırır.

2plan’da alabileceğiniz Boya Koruma uygulaması, zamanla oluşan bu tahribatı gidererek boya üzerini parlak bir katmanla kaplar. Böylece boya; dış etkenlerle teması kesildiği için solma ve matlaşmaya karşı koruma altına alınmış olur. 2plan’da gayet hesaplı fiyatlarla alabileceğiniz bu hizmet aracınızın boya ömrünü uzatır.

SERAMİK KAPLAMA

2plan’da arabasına değer verenlerin alabileceği en özel hizmetlerden biri ise Seramik Kaplama uygulamasıdır. Seramik kaplama ile aracınızda uzun süreli ve kalıcı parlaklık sağlayabilirsiniz. Son derece dayanıklı ve kristal parlaklığında yüzey oluşturur. Hava ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı araç üzerinde tam sızdırmazlık sağlar. Aracın uzun süreler daha temiz kalmasını ve araç için en iyi dış korumayı sağlar. Ayrıca aracı kuş pisliğine ve ağaç reçinelerine karşı koruma işlevini de görür.

2plan, Seramik Kaplama ile aracınıza değer katar. Yepyeni bir İkinci El Deneyimini size yaşatır.

OZON STERİLİZASYON

2plan’da size sunulan bir diğer hizmet ise Ozonlama Sistemi veya Ozon Sterilizasyon’dur. 2plan’da uygulanan Ozonlama Sistemi’yle, arabanızdaki kötü kokulardan ve hem kokuların kaynağı olan, hem de enfeksiyon hastalıklarına yol açan mantar ve bakterilerden 20 dakika gibi bir sürede kurtulma imkanınız vardır.

Ozonlama teknolojisinde, havadaki oksijen molekülleri (O2), ozon moleküllerine (O3) çevrilir. Bu ozon molekülleri otomobilinizdeki toz, bakteri, mantar gibi canlı mikroorganizmalara yapışarak onları parçalar ve yok eder.

Ozonlama ile daha steril bir iç ortama kavuşur ve 2plan farkını hissedersiniz.

KLİMA BAKTERİ TEMİZLİĞİ

Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur.

2plan’da alabileceğiniz Klima Bakteri Temizliği hizmeti, klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlayarak klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuları yok eder. Özellikle hassas bünyeler ve çocuklar için sorun yaratabilecek solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur. Arabanızda size rahat bir nefes aldırarak 2plan kalitesini ve farkını solumanızı sağlar.

SU İTİCİ CAM KAPLAMA

Araçlarda sürüş güvenliği günden güne daha büyük önem kazanmaktadır. 2plan’da alacağınız Su İtici Cam Kaplama, camın yüzeyindeki gözle görülmeyen pürüzleri kapatarak, su damlalarının cam yüzeyinde kaymasını sağlar. Böylece görüş netliği % 34’e kadar artar.

Bunlardan da öte, gece sürüşünde karşıdan gelen araç farlarının camdaki parlaması engellenir. 2plan Yepyeni İkinci El Araba Deneyimi , sürüş güvenliğinde de kendini hissettirir.